Ples2024

Jubilejný 20. reprezentačný ples SPŠT technickej

Dňa 3. februára 2024 sa konal úspešný 20. reprezentačný ples  pre zamestnancov, študentov, rodičov, absolventov a priateľov školy. Toto očarujúce podujatie sa konalo v Koncertnej sále Reduty v Spišskej Novej Vsi a prinieslo množstvo zábavy a vzrušenia pre všetkých prítomných.

Úvodná choreografia, pripravená študentmi 3. ročníka pod vedením ich tanečnej trénerky Mgr. Veroniky Kaľavskej, otvorila večer so štýlom a eleganciou. Svojim tanečným umením prispeli k atmosfére plesu aj minuloroční víťazi Sebastián Mojdek IV. E  s partnerkou Veronikou Pavlíkovou.  Ich vystúpenie prinieslo do sály vzrušenie a obdiv.

Zábavným a vzrušujúcim zážitkom pre tanečníkov, ale aj divákov bola tanečná súťaž frekventantov. Tanečné čísla predvádzali nielen zručnosti a talent študentov, ale aj ich oddanosť a prácu, ktorú do prípravy vložili. Vrúcne gratulujeme všetkým súťažiacim párom, ktorí sa zúčastnili súťaže o titul kráľa a kráľovnej plesu. Výber bol náročný, pretože všetky páry urobili veľký pokrok a ich tanečné schopnosti a elegancia, s ktorou sa predvádzali boli na vyrovnanej úrovni.

Nakoniec sa však museli vybrať víťazi. Titul kráľa a kráľovnej plesu získali Dávid Bašista III.A a Bibiána Kucková III.A, na 2.mieste sa umiestnil pár Tomáš Hudzík III.C a  Natália Perduľáková a 3. miesto obsadil pár Kristián Valas III.E a Lenka Košická.

Všetci prítomní sa zapojili do plesovej atmosféry hlasovaním o najsympatickejší pár plesu. Toto ocenenie získal pár Tomáš Hudzík III.C a  Natália Perduľáková  svojím pozitívnym prístupom, priateľskosťou a schopnosťou rozveseliť všetkých okolo seba .

Celý ples bol úspechom vďaka nadšeniu a úsiliu všetkých zúčastnených. Srdečne ďakujeme moderátorom plesu Laure Rumančíkovej II.A a Matejovi Bartošovi II.D. Blahoželáme víťazom,  tešíme sa na ďalšie podobné udalosti a ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k vytvoreniu takéhoto nezabudnuteľného zážitku.

Ing. Martina Kurucová, RNDr. Jana Ontková